ANR6045T680M
MFR.Part #
ANR6045T680M
JLCPCB Part #
C7427165
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.3A 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS