ANR6028T150M
MFR.Part #
ANR6028T150M
JLCPCB Part #
C7427143
Package
SMD,6x6mm
Description
1.6A 1.9A 15uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS