ANR4030T151M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR4030T151M
JLCPCB Part #
C6808098
Package
SMD,4x4mm
Description
150uH 350mA 550mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS