ANR3012T330M
MFR.Part #
ANR3012T330M
JLCPCB Part #
C6364785
Package
SMD,3x3mm
Description
33uH 460mA 500mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS