AHW2012C-5N6JTF
MFR.Part #
AHW2012C-5N6JTF
JLCPCB Part #
C7427072
Description
5.6nH 5.9GHz 600mA 65@1GHz 80mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS