AHW2012C-20NJTF
MFR.Part #
AHW2012C-20NJTF
JLCPCB Part #
C6808032
Description
2.6GHz 20nH 220mΩ 500mA 55@500MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS