DIN933 M8-1.25X50 316 B
MFR.Part #
DIN933 M8-1.25X50 316 B
Description
1.25mm 316 stainless steel 50mm 8mm Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M8X50 Natural color - Screw & bolt ROHS