DIN933 M10-1.5X65 316 B
MFR.Part #
DIN933 M10-1.5X65 316 B
Description
1.5mm 10mm 316 stainless steel 65mm Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M10X65 Natural color - Screw & bolt ROHS