DIN912 M16-2X100 316 B Q
Mechanical Assembly
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN912 M16-2X100 316 B Q
Description
100mm 16mm 2mm 316 stainless steel DIN912 Fully Threaded M16X100 Natural color - Hexagon socket cylindrical head screw ROHS