AS1364-BTDT-45
Extended
Manufacturer
AMS
MFR.Part #
AS1364-BTDT-45
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 140mV@(1A) 1A 35uA 4.5V 45uVrms 5.5V 54dB@(100kHz) Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS