SSSU026300
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SSSU026300
JLCPCB Part #
C470320
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000 times 100mA 24.5mm 30V Black DP3T PC Pin Rectangular Columnar Through Hole 插件 Slide Switches ROHS