SSSU015100
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SSSU015100
JLCPCB Part #
C444937
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10,000 cycles 100mA 24.5mm 30V Black PC Pin Rectangular Columnar SP3T Through Hole 插件 Slide Switches ROHS