SSAL120100
MFR.Part #
SSAL120100
JLCPCB Part #
C335996
Description
-10℃~+60℃ 100,000 cycles 10mA 4.1mm 5V Rectangular Columnar SMD(SMT) Tab SPDT Surface Mount, Right Angle SMD Slide Switches ROHS