SSAG330100
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SSAG330100
JLCPCB Part #
C384607
Package
SMD
Description
-10℃~+60℃ 100,000 cycles 10mA 4.5mm 5V PC Pin Rectangular Columnar SP3T Surface Mount, Right Angle SMD Slide Switches ROHS