SPVE110100
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SPVE110100
JLCPCB Part #
C125047
Package
SMD,3.4x3mm
Description
-10℃~+60℃ 100mA 3.4mm 3.8mm 30V 3mm Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical SMD,3.4x3mm Tactile Switches ROHS