SKQBLBA010
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SKQBLBA010
JLCPCB Part #
C262401
Package
弯插,10x10mm
Description
-40℃~+90℃ 100,000 cycles 10mm 10mm 12V 4.2mm 50mA No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,10x10mm Tactile Switches ROHS