SKQBARA010
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SKQBARA010
JLCPCB Part #
C97438
Package
Plugin,10x10mm
Description
-40℃~+90℃ 1.6N 100,000 cycles 10mm 10mm 12V 50mA 5mm PC Pin Round Button SPST-NO Through Hole 插件,10x10mm Tactile Switches ROHS