SKQBAMA010
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SKQBAMA010
JLCPCB Part #
C278317
Package
Plugin
Description
10mm 10mm 12V 13.2mm 50mA Round Button SPST Through Hole 插件 Tactile Switches ROHS