EWH1EM471F12OT
MFR.Part #
EWH1EM471F12OT
JLCPCB Part #
C106735
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS