EGS2EM150G16OT
MFR.Part #
EGS2EM150G16OT
JLCPCB Part #
C383033
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 15uF 16mm 250V 320mA@100kHz 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS