AGMH065N10C
MFR.Part #
AGMH065N10C
JLCPCB Part #
C42372681
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.83nF 100A 100V 227W 32nC@10V 4V 7.6mΩ@10V 750pF TO-220 MOSFETs ROHS