AGM10N15D
MFR.Part #
AGM10N15D
JLCPCB Part #
C5464791
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7V 14pF 150V 196mΩ@10V 23pF 39W 450pF 8.2nC@10V 8.6A TO-252 MOSFETs ROHS