SSCE24V12N1
Extended
Manufacturer
AF
MFR.Part #
SSCE24V12N1
JLCPCB Part #
C52268608
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+125℃ 16pF 200nA 24V 26.7V 300W@8/20us 5A@8/20us 60V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS