15SH-B-06-TR-SMT-T/R
Extended
Manufacturer
ADAM TECH
MFR.Part #
15SH-B-06-TR-SMT-T/R
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1x6P 350V 3A 6 6P Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 - Wire To Board Connector ROHS