125SH-A-10-TR
MFR.Part #
125SH-A-10-TR
JLCPCB Part #
C17656643
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 1A 1x10P 250V Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White Plugin Wire To Board Connector ROHS