GVZ1H227M1010CN
Extended
Manufacturer
ACMECON
MFR.Part #
GVZ1H227M1010CN
JLCPCB Part #
C22383762
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
10.5mm 10mm 220uF 50V 670mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS