GVE1A337M0608CN
Extended
Manufacturer
ACMECON
MFR.Part #
GVE1A337M0608CN
JLCPCB Part #
C22383544
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
10V 230mA@100kHz 330uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS