S-85S1PC37-I8T1U
MFR.Part #
S-85S1PC37-I8T1U
JLCPCB Part #
C2072339
Package
SNT-8A
Description
-40℃~+85℃ 1 1MHz 2.2V~5.5V 200mA 3.7V Buck Buck Built-in Fixed Yes SNT-8A DC-DC Converters ROHS