S-8351A53MC-J3MT2U
MFR.Part #
S-8351A53MC-J3MT2U
JLCPCB Part #
C2071949
Description
-40℃~+85℃ 1 100kHz 10V 5.3V Boost Boost Built-in No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS