S-817B23AMC-CWMT2U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-817B23AMC-CWMT2U
JLCPCB Part #
C5881254
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.3V 2.5uA 35mA Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS