S-817B11AMC-CWAT2U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-817B11AMC-CWAT2U
JLCPCB Part #
C3744741
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.1V 1.58V@(10mA) 10V 2.5uA 50mA Fixed Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS