S-817A46ANB-CVJT2G
MFR.Part #
S-817A46ANB-CVJT2G
JLCPCB Part #
C5904254
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.5uA 4.6V 65mA 6V Fixed Positive Short Circuit Protection SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS