S-817A35ANB-CUYT2G
MFR.Part #
S-817A35ANB-CUYT2G
JLCPCB Part #
C5904248
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.5uA 3.5V 50mA Fixed Positive Short Circuit Protection SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS