S-817A33ANB-CUWT2U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-817A33ANB-CUWT2U
JLCPCB Part #
C6289452
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.5uA 3.3V 50mA 6V Fixed Positive Short Circuit Protection SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS