S-812C45AMC-C2ZT2G
MFR.Part #
S-812C45AMC-C2ZT2G
JLCPCB Part #
C5904202
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 16V 4.5V 65mA Enable Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS