S-812C44AMC-C2YT2G
MFR.Part #
S-812C44AMC-C2YT2G
JLCPCB Part #
C7355074
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2uA 160mV@(10mA) 16V 4.4V 65mA Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS