S-812C41BMC-C4VT2U
MFR.Part #
S-812C41BMC-C4VT2U
JLCPCB Part #
C5745334
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 16V 2.1uA 300mV@(10mA) 4.1V 50mA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS