S-812C39BMC-C4TT2U
MFR.Part #
S-812C39BMC-C4TT2U
JLCPCB Part #
C7355073
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2uA 16V 190mV@(10mA) 3.9V 50mA Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS