S-812C31AMC-C2LT2U
MFR.Part #
S-812C31AMC-C2LT2U
JLCPCB Part #
C5904183
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.8uA 16V 3.1V 50mA Fixed Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS