S-812C28BMC-C4IT2U
MFR.Part #
S-812C28BMC-C4IT2U
JLCPCB Part #
C7355054
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 16V 1uA 2.8V 320mV@(10mA) Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS