S-13R1F27-I4T1U3
MFR.Part #
S-13R1F27-I4T1U3
JLCPCB Part #
C6289109
Package
SNT-4A
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 2.7V 5.5V 5uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SNT-4A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS