S-13R1D14-N4T1U3
MFR.Part #
S-13R1D14-N4T1U3
JLCPCB Part #
C5903822
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.4V 150mA 5.5V 70dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Reverse connection protection Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS