S-13R1C39-N4T1U3
MFR.Part #
S-13R1C39-N4T1U3
JLCPCB Part #
C7354792
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃ 1 150mA 3.9V 5.5V 5uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS