S-13R1C13-N4T1U3
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-13R1C13-N4T1U3
JLCPCB Part #
C5880780
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 150mA 5.5V 70dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS