S-13A1B31-E6T1U3
MFR.Part #
S-13A1B31-E6T1U3
JLCPCB Part #
C6288964
Package
HSOP-6
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1A 3.1V 5.5V 70dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS