S-1335H12-A4T2U3
MFR.Part #
S-1335H12-A4T2U3
JLCPCB Part #
C5880634
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 150mA 5.5V 54uA 70dB@(10kHz) Fixed Over Current Protection、Soft Start、Enable Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS