S-1335C21-N4T1U3
MFR.Part #
S-1335C21-N4T1U3
JLCPCB Part #
C5740980
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 2.1V 5.5V 54uA 70dB@(10kHz) Fixed Over Current Protection、Soft Start Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS