S-1335B29-N4T1U3
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1335B29-N4T1U3
JLCPCB Part #
C3745512
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 103mV@(100mA) 150mA 1uA 2.9V 5.5V Fixed Over Current Protection、Soft Start Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS