S-1317A18-A4T2U4
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1317A18-A4T2U4
JLCPCB Part #
C7354517
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.8V 100mA 350nA 40mV@(10mA) 5.5V Fixed Over Current Protection Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS