S-1312D12-A4T1U3
MFR.Part #
S-1312D12-A4T1U3
JLCPCB Part #
C5740573
Package
HSNT-4(0808)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 150mA 30uA 5.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable、Thermal Shutdown Positive HSNT-4(0808) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS